poniedziałek, 16 maja 2016

Czy przyjaźń może się skończyć?Czy kiedy przyjaźnimy się z drugą osobą nawet pare lat ,to czy przyjaźń może się skończyć ?
Tak ludzie przyjaźnią się  od 5,10,15 lat a nawet od dziecka ale niestety nie zawsze ta przyjażń trwa wiecznie.. Dlaczego ? Przyjaźń trzeba stale pielęgnować, niszczy ją brak zaangażowania. 

Nie chcesz aby wasza przyjaźń się skończyła ? Po czym poznać ,że nasza przyjaźń się powoli wypala ? 

Konkurujecie ze sobą - powinniście wspierac się w każdej sytuacji od tego są przyjaciele ale niestety bardzo czesto zaczyna się rywalizacja. Zaczyna się od zazdrośći o kosmetyki , ciuchy , chłopaka .. A potem wszystko nabiera tempa.. Jesteśmy zadowoleni z naszej wygranej a co gorsze zadowoleni z przegranej naszego przyjaciela .. :/

Wolisz spędzać czas z nowymi znajomymi - bardzo często sie to zdarza ,ponieważ po pewnym czasie nudzi nas przebywanie w tym samym towarzystwie. Chcemy poznawać nowe osoby i robić rzeczy ktore nie zrobilibyśmy z naszymi przyjaciółmi , chcemy aby nas poznawali. Tak więc spędzasz z nimi więcej czasu i nie masz czasu na naszego przyjaciela . Ale niestety w większości bywa tak ,że nasi nowi znajomi mogą nas zawieść .. 

Podoba wam się ten sam chłopak - najgorsze co może być ,to gdy tobie i przyjaciółce podoba się ten sam facet, wtedy powstaje między wami rywalizacja. W jej wyniku jedna strona będzie przegrana, bo w sumie nie wiemy czy ktoraś z nas wygra ale nawet jeśli jedna ze stron zdobędzie upragnionego mężczyzne to nasze relacje z najelpszą psiapsi nie będą już takie same.Przyjaciółki może poróżnić nawet chlopak jednej z nich który zabiera jej większość czasu, a co gorsze interesuje się ta drugą.. 

Zauroczenie , zakochanie ? - bez względu na to czy to chłopak ,czy to dziewczyna ,może być taka sytuacja ,że jedno do drugiego może czuć coś więcej niż tylko przyjaźń.Jeśli nie chcesz nic więcej to nie wysyłaj dwuznacznych sytuacji. 

Często dzieje się tak ,że posprzeczacie się o byle co a potem nie odzywacie się do siebie bo własna duma na to nie pozwala. Chyba większość przyjaźni tak kończy.. Jeśli wam zależy spróbujcie to jakoś odbudować bo warto ;) 

                                                    Instagram | Facebook13 komentarzy:

 1. Bardzo fajny post :) zapraszam do siebie http://light-design-girl00.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 2. Podniosłaś mnie na duchu tym postem. Dziękuje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dlatego właśnie są takie zasady jak; chłopaka przyjaciółki się nie tyka. :)
  Bardzo sympatyczny post!

  http://aaleksm.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Większość moich "przyjaźni" tak się kończyła. Teraz zapowiada się, że znalazłam osoby, które rzeczywiście są dla mnie wielkim wsparciem, ale czy mogę już nazwać je prawdziwą przyjaźnią?

  luska-everywhere

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny post! Uważam, że warto mieć przy sobie osoby, na których można polegać, którym można zaufać. Jednak znalezienie prawdziwych przyjaciół wymaga czasu. Ja swoich poznałam dopiero w liceum i okazuje się, że są to ludzie, na których czekałam całe życie. Poza tym naprawdę fajny blog, na pewno będę wpadać częściej :* Zapraszam do siebie - http://magda-ola.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę, że przyjaciele pełnią ważną rolę w naszym życiu. Dobrze mieć świadomość, że masz na kogo liczyć:)
  Majawojcieszek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń